HD Kidnap | The Mist | miscellaneous

» » ZD Soft Screen Recorder v10.3

 

ZD Soft Screen Recorder v10.3

Yazar: pLexTor57 Tarih 11-02-2017, 10:51, Gösterim: 1 293

ZD Soft Screen Recorder full download

ZD Soft Screen Recorder v10.3

ZD Soft Screen Recorder, birçok farklı metod ile ekran görüntüleri alabileceğiniz ve ekran aktivitelerinizi kaydedebileceğiniz oldukça gelişmiş bir ekran kaydetme aracıdır.

Programı bilgisayarınıza kurup ilk kez çalıştırdığınız zaman oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu fark edeceksiniz. Ardından ekran kaydı yapmak istediğiniz bölümle ilgili metodu seçerek (imleç izleme, tam ekran, ekranın belirli bir bölümü) hızlı bir şekilde kayıt almaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla internet üzerinde izlediğiniz bir videoyu, medya yayın akışlarını veya oyun videolarınızı kaydetme şansına da sahipsiniz.

Ayrıca mikrofon yardımıyla bir yandan ekran kaydı alırken bir yandan da kendi sesinizi de kaydederek sunum videoları hazırlayabilirsiniz. Kayıt işlemleri sırasında program üzerinde yer alan klavye kısayol tuşlarını kullanarak kayda başlayabilir, kayda ara verebilir veya kaydı durdurabilirsiniz.

Tüm bu saydığımız özelliklerin dışında kullanıcılara ses ve video ayarlarıyla ilgili gelişmiş seçenekler de sunan program ile kaydetmiş olduğunuz videoları veya almış olduğunuz ekran görüntülerini hangi klasör altında saklayacağınızı da belirleyebilirsiniz.

ZD Soft Screen Recorder içerisinde yer alan neredeyse tüm özellikleri kendi isteğiniz doğrultusunda özelleştirebilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz.

ZD Soft Screen Recorder v10.3

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.